Krepšelis

Apie mus

Pasidalinti puslapiu su draugais 🙂

Muilo Gėlės ir muilo puokštės bei muilo kompozicijos pirkti pas Lilija

Apie mus ir muilo gėles

Kiekvieno iš mūsų gyvenime gausų progų: gimtadieniai, vardadieniai, vestuvės, krikštynos, jubiliejai, vestuvių metinės, akademinės bei profesinės šventės… O, kur dar tokios nuostabios šventės kaip Mamos diena, Tėvo diena, Kalėdos, Valentino diena. Ne paslaptis, kad šioms šventėms artėjant, ieškome, kuo galėtumėte nustebinti sau brangius žmones. Ypač puikiu pasirinkimu taps muilo puokštės bei muilo gėlės pas mus.

Ypač didelis pasirinkimas pavienių muilo gėlių, muilo puokščių, o taip pat – ir nuostabių muilo kompozicijų. Muilo gėlės, muilo puokštės ar muilo kompozicijos, puikiai tinka ne tik tuo atveju, kai ieškote dovanos, bet ir, kai norite papuošti savo namus, biurą ar bet kurią kitą erdvę. Muilo gėlės, muilo puokštės bei muilo kompozicijos yra ypač įvairių spalvų, dydžių, papildytos įvairiais dekoro elementais (drugeliais, kaspinėliais, karoliukais, juostelėmis ir t.t. Tad, visai nesvarbu, kokia proga (Mamos dienos, Valentino dienos, Kalėdų) ir, kam (Mamai, Tėčiui, antrai pusei, sesei, močiutei, kolegei ir t.t.), ieškote dovanos – tikrai rasite, iš ko pasirinkti. Nesvarbu ir jūsų turimas biudžetas: tiek tuo atveju, jei šiam pirkiniui nusprendėte skirti keliolika eurų, o, galbūt net kelis kartus didesnę pinigų sumą, bet kuriuo atveju, rasite sau tinkamiausią variantą.

Pavienės muilo gėlės puikiai tinka, kai norisi nedidelės, tačiau jaukios bei nuoširdumu alsuojančios dovanėlės sau ar bet kam kitam. Muilo puokštės puikiai tiks tuomet, jei ieškote didesnės dovanos: rinkitės mažą, vidutinio dydžio ar ypač didelę muilo gėlių puokštę. Norintiems ypač masyvios dovanos, tiks muilo gėlių puokštės dekoratyviuose, ant grindų statomuose vazonuose.

Ypatingo dėmesio yra vertos mūsų siūlomos muilo kompozicijos. Priklausomai nuo pasirinktos kompozicijos, ji gali būti praturtinta ypač įvairiais komponentais: kiškučiais, ežiukais, angeliukais, ar net vaikišku vežimėliu. Tokia muilo kompozicija taps ne tik puikia dovana, bet ir išskirtine interjero detale.

Tačiau ir tai – dar ne viskas; puikai suprantame, kad unikalumas bei originalumas – labai svarbu. Ir nors, kiekviena muilo gėlė, muilo puokštė ar muilo kompozicija yra kuriama rankomis, tad alsuoja individualumu, siūlome išskirtinę idėją: galime pagaminti muilo gėlių puokštę ar kompoziciją pagal jūsų pageidavimus.

Muilo gėlės bei muilo puokštės, priešingai nei įprastos muilo gėlės ar muilo puokštės, turi labai daug žavingų privalumų bei pranašumų:

 • priešingai nei įprasta gėlė ar gėlių puokštė, muilo gėlė ar muilo puokštė, nenuvys po kelių dienų ar po kelių savaičių. Taigi muilo gėlės bei muilo puokštės, džiugins jūsų ar jums svarbių žmonių akis net kelerius metus, nepriklausomai nuo metų laiko;
 • muilo gėlės, muilo puokštės bei muilo kompozicijos yra puikus pasirinkimas ir visiems žmonėms, kurie vertina ekonomiškus sprendimus: įprastos gėlės ir jų puokštės nuvysta labai greitai, todėl jūs išleisti pinigai nebetenka prasmės. Na, o, štai muilo gėlės, muilo puokštės ir muilo kompozicijos garantuos, kad pinigai, kuriuos išleidote neš ilgalaikį džiaugsmą bei pasigėrėjimą;
 • muilo gėlėms bei muilo puokštėms, priešingai nei įprastoms gėlėms, nereikia vandens. Ne paslaptis, kad daugelis žmonių neretai tiesiog pamiršta pakeisti vandenį gėlėms ar puokštėms, ir taip dar labiau sutrumpina jų gyvavimo laiką. Na, o įsigijus ar padovanojus muilo gėlių ar puokščių, tikrai neteks baimintis, kad jos nuvys;
 • dėl šios priežasties, kad muilo gėlėms bei puokštėms nėra reikalingas vanduo, jos tampa ypač puikiu pasirinkimu ir tiems žmonėms, kurie daug laiko praleidžia ne namuose ar kitose erdvėse, pavyzdžiui, biure. Jei savo namus ar biurą papuošite muilo gėlėmis ar puokštėmis, visai nesvarbu, kiek šioje erdvėje praleisite laiko – net ir tuo atveju, jei mėnesį nebūsite namuose ar biure, muilo gėlės bei muilo puokštės, išlaikys puikią pirminę savo išvaizdą;
 • https://www.traditionrolex.com/47

 • muilo gėlės, muilo puokštės bei muilo kompozicijos pasižymi ypač puikiais aromatais. Tad, jos namus (ar kitas erdves), ne tik puoš, bet ir kvėpins;
 • iš muilo pagamintos gėlės ar kiti elementai, gali būti naudojami ir pagal tiesioginę paskirtį (rankų plovimui, maudynėms, taip pat gėlių žiedus galite tiesiog įdėti į karšto vandens vonią ar vonelę kojoms). Taigi, tai – ne tik estetiška, bet ir praktiška dovana.

Patarimai, kaip išrinkti muilo gėlę, muilo puokštę ar muilo kompoziciją:

 • Jei ieškote dovanos tam tikros šventės proga, rinkitės teminę puokštę ar kompoziciją. Pas mus rasite teminių puokščių bei kompozicijų įvairioms šventėms (Kalėdoms, Naujiems metams, Mamos dienai, Tėvo dienai, Valentino dienai, Velykoms ir t.t.).
 • Jei dovana bus skirta moteriai, pirmenybę teikite gėlėms, puokštėms ar kompozicijoms, kuriuose vyrauja pastelinės ar ryškios spalvos.
 • Jei jūsų dovana bus skirta vyrui, pirmenybę teikite gaminiui, kuriame vyrauja sodrios arba tamsios spalvos.
 • Atkreipkite dėmesį į tam tikrus akcentus: jei dovana bus skirta Valentino dienai, puikiai tiks muilo puokštė ar kompozicija su širdelėmis ar angeliuku; jei dovana bus skirta tėveliams, ką tik susilaukusiems mažylio ar krikštynų proga, puikiai tiks kompozicija su vaikišku vežimėliu.

Džiuginkite save ir kitus. Puoškite savo namus, biurą ir kitas erdves, pasirinkę mūsų siūlomas, rankomis pagamintas, nuoširdumu bei jaukumu alsuojančias muilo gėlės, muilo puokštės bei muilo kompozicijas.

Muilo gėlės pas Liliją – šventė jūsų namuose ir širdyje.

Krepšelis

https://www.balticvoice.eu