Krepšelis

Privatumo politika

Pasidalinti puslapiu su draugais 🙂

Kokią informaciją renka muilopuokstes.lt internetinė parduotuvė?

Galime saugoti ir rinkti žėmiau nurodytas informacijos rūšis:

 1. Informacija apie jūsų apsilankymus šioje svetainėje, IP adresa, naršyklės versija ( opera, firefox ir t.t ) iskaitant geografinę vietą,  naršomus muilopuokstes.lt vidinius tinklapius. Taip pat fiksuojame kaip radote mūsų tinklapį, ( Facebook, twitter, google ir t.t.)
 2. Informacija, kurią naršydami mūsų tinklapi muilopuoktes.lt pateikiate registracijos formoje ir prisiregistravus Vartotojo zonoje, yra: vardas, pavardė, el. paštas, telefono numeris, gyvenamosios vietos adresas.
 3. Taip pat, bet kokia kita informacija kuria siunčiate mums.

Naudojami muilopuokstes.lt “Slapukai” angliškai „Cookies“

 1. Slapuką „Cookies“ sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics naudojimuisi šia interneto svetaine analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų „Muilopuokstes.lt“ interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html . Pas mus besireklamuojantieji arba mokėjimo paslaugų teikėjai irgi gali siųsti Jums slapukus.

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

Asmeniniai duomenys, kuriuos pateikėte „muilopuokstes.lt svėtainėje, gali būti naudojami tikslams, kurie yra nurodyti šioje privatumo politikoje žemiau:

 1. Internetiniam tinklapiui “muilopuokstes.lt” administruoti;
 2. Naršymo patirčiai gerinti, kuri leistu pritaikyti šia interneto svetainę dirbti efektyviau, našiau;
 3. Siųsti Jums el.paštu arba telefono numeriu naujienlaiškius apie naujas prekes ar kita naudinga informacija. ( bet kada galite atsisakyti, jeigu nenorite gauti šių naujienlaiškių )
 4. Suteikti trečiosioms šalims informaciją apie “muilopuokstes.lt” vartotoja. Tačiau šį informacija nebūtu naudojama vartotojui identifikuoti.
 5. Be jūsų sutikimo neteiksime trečiosioms šalims jūsų duomenų rinkodaros tikslams.

 Muilopuokste.lt galimi politikos pakeitimai

 1. Mes galime atnaujinti tinklapyje parašytą privatumo politiką, todėl verta dažnai paskaityti „privatumo politika“ ir įsitikinti, ar nėra jokių pakeitimų.

  Trečiųjų šalių interneto svetainės

 1. Mūsų tinklapyje gali būti naudojamos išorinės nuorodos į kitas svetaines, todėl nesame atsakingi už kitų tinklapių privatumo politikas.

Krepšelis

https://www.balticvoice.eu